منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه:
آلبوم تصاویر
اخبار
اسلایدر
اطلاعیه ها
اوقات شرعی
بازديدها
بنر
پرسش و پاسخ
پیوندهای سایت
پیوندهای کاربردی
تعاریف و مفاهیم
جستجو
خبر تک خطی
رویدادها و اخبار
زبان
زمان ديجيتال
سامانه ها
سایر لینک ها
کارگاه آموزش
کپی رایت
گزارش تصویری
لوگو
لوگوی فوتر
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
مطالب آموزشی
منو
منو
نظر خواهی
ورود كاربران
ورود

اخبار

1398/9/7 پنجشنبه

آیین معارفه سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان.

آیین تکریم سرپرست پیشین دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان و معارفه سرپرست جدید این دفتر برگزار شد. .

.

آیین تکریم سرپرست پیشین دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان و معارفه سرپرست جدید این دفتر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان در این آیین علاوه بر دکتر محمد حسین حیدری، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت؛ دکتر شکراله سلمان‌زاده، رئیس، دکتر فرشید بهشتی، معاون توسعه مدیریت و منابع و برنامه‌ریزی، دکتر آرش یلالی، معاون بهداشت، مهندس احمد جلالی، مشاور و جمعی از مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان حضور داشتند.

در متن ابلاغ دکتر سلمان‌زاده، خطاب به سید قاسم سعیدی، سرپرست جدید دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان آمده است:« با عنایت به تعهد، تجارب و شایستگی‌های حضرتعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این دانشکده منصوب می‌گردید. شایسته است با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از توان و تجربه خویش نسبت به انجام امور محوله اهتمام نمایید. موفقیت حضرتعالی را در انجام وظایف جهت تداوم اهداف دانشکده از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

در این مراسم همچنین از زحمات احمد سپهر سبحانی در زمان حضور در جایگاه سرپرستی دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشکده علوم پزشکی آبادان تقدیر شد.

.
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر