منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه:
آلبوم تصاویر
اخبار
اسلایدر
اطلاعیه ها
اوقات شرعی
بازديدها
بنر
پرسش و پاسخ
پیوندهای سایت
پیوندهای کاربردی
تعاریف و مفاهیم
جستجو
خبر تک خطی
رویدادها و اخبار
زبان
زمان ديجيتال
سامانه ها
سایر لینک ها
کارگاه آموزش
کپی رایت
گزارش تصویری
لوگو
لوگوی فوتر
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
مطالب آموزشی
منو
منو
نظر خواهی
ورود كاربران
ورود

اخبار

1398/8/12 يكشنبه

برگزاری شورای فصلی مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان.

شورای فصلی مدیران دانشکده علوم پزشکی با حضور رئیس، معاونان و مدیران این دانشکده برگزار شد. .

.

شورای فصلی مدیران دانشکده علوم پزشکی با حضور رئیس، معاونان و مدیران این دانشکده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، دکتر شکراله سلمان‌زاده، صبح امروز در این شورا اظهار داشت: باید از فرصتی که در اختیار ما قرار گرفته است برای خدمت هر چه بیشتر به مردم نهایت بهره را ببریم.

وی با تاکید به مدیران برای انجام سرکشی‌های محیطی از فضاهای مربوط به دانشکده علوم پزشکی آبادان، اضافه کرد: تلاش دسته‌جمعی داشته باشیم تا دستاوردهای دانشکده حفظ شود و بنده معتقدم حفظ دستاوردها از ایجاد آنها مهم‌تر است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به اهمیت حرکت همیشگی رو به جلو، بیان کرد: در این مسیر باید از دریافت پیشنهادها استقبال نماییم.

وی اضافه کرد: موفقیت‌های اخیر دانشکده علوم پزشکی آبادان بویژه در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت بسیار غرورآفرین است و این اتفاقات باعث می‌شود که برای حضور در این دانشکده به خود ببالیم.

دکتر سلمان‌زاده ادامه داد: در فضای کاری برخورد با بی‌نظمی بسیار حائز اهمیت است و من فرد بی‌نظم را آفت سیستم و مانند ویروسی خورنده می‌بینم که همه را درگیر خواهد کرد. از مدیران عزیز می‌خواهم علیرغم اینکه برخورد با با بی‌نظمی هزینه‌هایی دارد اما در این راه هیچ دریغی نداشته باشند.

وی با بیان این مهم که ما در قبال صندلی‌ای که داریم مسئول هستیم، افزود: باید در کارها تسریع صورت بگیرد و نباید تاخیر وجود داشته باشد، در این راه لازم است سیستم چابک حرکت کند و موارد وقت‌گیر در چارچوب قانون از پیش پا برداشته شوند.

در ادامه این شورا، معاونان و مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان برای دقایقی در خصوص حوزه فعالیت خود مطالبی را عنوان کردند.

.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ