اوقات شرعي
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

مخاطب گرامی
با سلام و احترام

به استحضار می رساند، ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی آبادان بمنظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم،به صورت برنامه ریزی شده با تمامی متقاضیان واجد شرائط درخواست ملاقات، به صورت حضوری، دیدار خواهند داشت.
به منظور اخذ نتیجه بهتر از ملاقات، لازم است قبل از انجام ملاقات، اطلاعاتی در خصوص درخواست خود و همچنین نتایج حاصل از پیگیری های قبلی خود ارائه فرمایید. تا ضمن بررسی، راه های تحقق خواستۀ شما و یا رفع اشکالات احتمالی، بررسی و پیش بینی شود.
تمام تلاش دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی بر این است که ملاقات ها در کمترین زمان از ارسال درخواست شما انجام شود، مگر اینکه اتفاق غیر قابل پیش بینی رخ دهد، که در این صورت پیشاپیش عذرخواهی ما را بپذیرید. به محض برنامه ریزی و تعیین زمان ملاقات، به وسیله تلفن و یا ایمیل با شما تماس خواهیم گرفت. شما نیز از طریق تلفن می توانید از یک هفته پس از ارسال، درخواست خود را پیگیری فرمایید.
· متقاضیان ملاقات با ریاست محترم دانشگاه لازم است قبلاً مشکل یا تقاضای خود را از طریق مدیران و معاونین مربوطه پیگیری و در صورت‌ عدم حصول به نتیجه با ارائه مدارک کتبی از مراحل طی شده جهت ثبت نام و تکمیل فرم ملاقات با ریاست محترم دانشگاه اقدام کنند.
· دیدار ریاست محترم دانشگاه‌ هر هفته دوشنبه ها به صورت انفرادی برگزار می‌شود.
· لازم است متقاضیان قبلاً در لیست انتظار ثبت نام به عمل آورند.


نام و نام خانوادگی
محل کار یا تحصیل
سمت
رشته تحصیلی(برای دانشجویان)
سال ورود به دانشگاه(برای دانشجویان)
شماره تلفن ثابت یا همراه
ایمیل
موضوع
نتیجه اقدامات در حوزه معاونت مربوطه
فایل ضمیمه
امروز
چهارشنبه 18 تير 1399  
 
 
 
 
 
 تعداد بازديد اين صفحه: 2647
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26624269 تعداد بازديد زيرپورتال: 256250 اين زيرپورتال امروز: 748 سایت در امروز: 41836 اين صفحه امروز: 1